درباره ما

شرکت پوسان به منظور تولید انواع آرد برای تهیه نان (سنتی و صنعتی) ، ماکارونی و انواع شیرینی در سال 1360 تاسیس گردید. پس از احداث ساختمان و تاسیسات کارخانه در شهرک صنعتی کاوه، ماشین الات خط تولید از کشورهای اروپایی صاحب نام در ماشین سازی آرد وارد، نصب و راه اندازی شد و شرکت توانست با همت و پشتکار مدیران و کارشناسان خود، یک سال پس از تاسیس یعنی در سال 1361 به ظرفیت تولید پیش بینی شده دست یابد. کیفیت مناسب محصول برای مصارف " صنف و صنعت " موجب استقبال فراوان واحدهای مصرف کننده آرد گردید و با گذر زمان فروش آرد مصارف صنعتی به واحدهای مورد اشاره به مراتب بیشتر از واحدهای نانوایی شد .

با توجه به استقبال مشتریان ، شرکت در سال 1371 با جایگزین کردن بهترین ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا واحد جدیدی را با ظرفیت 200 تن در روز نصب و راه اندازی نمود و از آن پس تولید گونه های مختلف آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی و صنعتی بدون وقفه ادامه داشته است. در سال 1391 پس از 30 سال تولید شبانه روزی با حداکثر ظرفیت ، ماشین آلات بخشهای مختلف با استفاده از ماشین آلات شرکت بولر سوئیس جایگزین شد.

0
+
سال تولید حرفه ای
0
+
تن ظرفیت تولید روزانه
0
+
مشتری مستقیم

در سال 1400همزمان با چهلمین سال تاسیس ، با توجه به امکانات پیش بینی شده شامل : ساختمان تولید و خرید بخش بزرگی از ماشین آلات مورد نیاز ، شرکت اقدام به راه اندازی خط تولید جدید با استفاده از  تکنولوژی کشور سوئیس  نموده که بخش مهندسی آن هم خریداری گردیده . در راستای انجام این مهم شرکت با تلاش کارشناسان خود در حال احداث ، خرید و آماده سازی زیرساختهای لازم می باشد .