درباره ما

درباره پوسان

شرکت پوسان به منظور تولید انواع آرد برای تهیه نان (سنتی و صنعتی) ، ماکارونی و انواع شیرینی در سال 1360 تاسیس گردید. پس از احداث ساختمان و تاسیسات کارخانه در شهرک صنعتی کاوه، ماشین الات خط تولید از کشورهای اروپایی صاحب نام در ماشین سازی آرد وارد، نصب و راه اندازی شد و شرکت توانست با همت و پشتکار مدیران و کارشناسان خود، یک سال پس از تاسیس یعنی در سال 1361 به ظرفیت تولید پیش بینی شده دست یابد. کیفیت مناسب محصول برای مصارف " صنف و صنعت " موجب استقبال فراوان واحدهای مصرف کننده آرد گردید و با گذر زمان فروش آرد مصارف صنعتی به واحدهای مورد اشاره به مراتب بیشتر از واحدهای نانوایی شد .

با توجه به استقبال مشتریان ، شرکت در سال 1371 با جایگزین کردن بهترین ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا واحد جدیدی را با ظرفیت 200 تن در روز نصب و راه اندازی نمود و از آن پس تولید گونه های مختلف آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی و صنعتی بدون وقفه ادامه داشته است. در سال 1391 پس از 30 سال تولید شبانه روزی با حداکثر ظرفیت ، ماشین آلات بخشهای مختلف با استفاده از ماشین آلات شرکت بولر سوئیس جایگزین شد.

0
+
سال تولید حرفه ای
0
+
تن ظرفیت تولید روزانه
0
+
مشتری (صنف و صنعت) مستقیم

اکنون در چهلمین سال تاسیس ، با توجه به امکانات پیش بینی شده شامل : ساختمان تولید و خرید بخش بزرگی از ماشین آلات مورد نیاز ، شرکت در نظر دارد با استفاده از جدیدترین تکنولوژی کشور سوئیس خط تولید جدیدی را که بخش مهندسی آن هم خریداری گردیده راه اندازی نماید. در راستای انجام این مهم شرکت از 2 سال پیش با تلاش کارشناسان خود در حال احداث ، خرید و آماده سازی زیرساختهای لازم می باشد .

ماموریت و چشم انداز پوسان