واقعیت افزوده

واقعیت افزوده شرکت پوسان لایه دیجیتالی هوشمندی می باشد که از زائیه دوربین موبایل و یا تبلت روی دید کاربر قرار می گیرد و به این طریق واقعی شبیه سازی می شود. 
نمونه اپلیکیشن مجهز به فناوری واقعیت افزوده  در قالب موبایل اپلیکیشن برای شرکت پوسان به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نمای بیرونی کارخانه به صورت واقعیت افزوده و نماهای 360 درجه به صورت واقعیت افزوده می باشد . 
این اپلیکیشن بر روی هر دو پلتفرم iOS و Android عرضه گردیده است و قابل دانلود و نصب می باشد. جهت استفاده از امکان واقعیت افزوده تعبیه شده در اپلیکیشن لازم است که تصاویر هدف مورد نیاز که در ذیل جهت دانلود قرارد داده شده اند توسط کاربر دریافت شوند. 
سامانه هوشمند سه‌بعدی AR یکي از جديدترين فناوری‌های قابل‌استفاده بر روي تلفن‌های هوشمند و تبلت ها می‌باشد كه با تلفيق نماي واقعي با عناصر تصويري مجازي دنياي جديدي را به روي شما می‌گشاید. 
این سامانه يك نماي فيزيكي زنده و در تعامل با كاربر است كه عناصري مجازي را پيرامون دنياي واقعي افراد اضافه ميكند، اين عناصر بر اساس توليد رایانه‌ای و از طريق دريافت و پردازش تصاوير دريافتي از دوربين تلفن‌های هوشمند و موقعيت جغرافيايي ايجاد می‌شوند. 

 دریافت اپلیکیشن برای موبایل ها و تبلت های با سیستم عامل اندروید  
   
 دریافت اپلیکیشن برای موبایل ها و تبلت های با سیستم عامل iOS  
   
 دانلود تصویر هدف ( مارکر)